Kuupäev:Märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto-Bon AC AS Privaatsustingimustele.

VÄLIMUS SISERUUM JÕUDLUS LAADIMINE OHUTUS MUGAVUS

AVASTA UUS IONIQ PLUG-IN

Naudi parimat osa kummastki maailmast. Elektriline, kui seda soovid. Bensiiniga, kui sa seda vajad. Uuendatud disaini ja uusimate tipptasemel juhiabisüsteemide ning aktiivsete turvasüsteemidega on uus IONIQ pistikhübriid nüüd parem kui iial varem. Aktiveeri täiselektriline sõitmine, vajutades EV-režiimi nuppu, ning sõida elektri jõul kuni 66 km. Kui täiselektriline sõiduulatus on ammendunud, saad bensiinimootori abil jätkata hübriidina ja ühendada sõiduki laadimisseadmega siis, kui selleni jõuad.

Tule proovisõidule

VÄLIMUS


VÄLJAPEETUD ELEGANTS

Uue IONIQ pistikhübriidi sujuvat fastback-disaini on uuendatud uute disainielementide laia valikuga. Loodud madalat õhutakistustegurit ja maksimaalset jõudlust silmas pidades, on uus IONIQ pistikhübriid oma õhutakistuskoefitsiendiga 0,24 turul üks aerodünaamilisemaid autosid. Voolujooneliste kontuuride ja uuenduslike tehnoloogiate kombinatsioon suunab õhuvoolu selliselt, et minimeeritaks nii õhutakistust kui ka emissioone.

Uus esitulede disain paremaks aerodünaamikaks

Uued LED-esituled* muudavad sõiduki stiilseks ja parandavad nähtavust. Naudi dünaamilisemat välimust päeval ja turvalisust öösel. Tänu LED-päevatuledele on IONIQ Plug-in’il silmatorkav uus valgussignatuur. Need on oskuslikult paigutatud antratsiitvärvi rataste ja õhuavade kõrvale, mis on mõeldud õhuvoolu optimeerimiseks rataste kohal ning küljel, tagamaks paremat aerodünaamikat.

* LED-esituled on Style-mudelil põhivarustuses, Comfort-mudelitel koos LED-paketiga lisavarustuses.

Uued 16-tollised valuveljed on disainitud spetsiaalselt uuele IONIQ pistikhübriidile.

Tagumist põrkerauda ning keskpaneeli ja madalamale toodud iluliistu on uuendatud antratsiitvärviga. Lisaks rakendati uut valgussignatuuri disaini ka tagaosas. Kombineeritud LED-tagatulede* moodsam disain loob päeval ja ööselgi dünaamilisemat ilmet.
* Tagumised LED-kombineeritud tuled on Style-mudeli põhivarustuses.

SISERUUM


RUUMIKAS JA INTELLIGENTNE SALONG

Uue IONIQ Plug-in’i ümberkujundatud salongi disain on puhas ja liigsete elementideta. Naudi viieistmelise sedaani uusi funktsionaalsuseid koos kompromissitu mugavuse ja ühenduvusega. Salongi loomisel kasutati laias valikus keskkonnasõbralikke plastikuid ja loodusmaterjale, k.a orgaanilist suhkruroogu ja vulkaanilisi kivimeid.

Vali oma lemmik

IONIQ Plug-in’i mugavad istmed on saadaval kolme salongivalikuga. Kahevärviline hall salong (Shale Grey), tumepunane salong (Red Umber) ja must salong (Fossil Grey) on saadaval stiilse augustatud mustriga naturaalsest nahast teostusega. Standardmudelil on must salong kootud kangast istmetega.
Naudi luksuslikku mugavust, mis on saadaval 8 viisil seadistatava elektriliselt reguleeritava juhiistmega, millel on kahesuunaline alaseljatugi*. Istmesoojendusega ventileeritavad istmed** on samuti saadaval.
60 : 40 allaklapitavad tagaistmed kuuluvad põhivarustusse, saadaval on ka tagaistmete soojendus. Valikuline integreeritud asendimäluga juhiiste* salvestab sinu ja veel ühe juhi soovid istme ja peeglite asendite jaoks.
* 8-suunaliselt seadistatav elektriliselt reguleeritav juhiiste kahesuunalise alaseljatoe ja juhiistme mäluga on Style-mudeli põhivarustuses.
** Ventileeritavad nahast istmed on Style-mudelil valikvarustuses.

Armatuurlaud

Armatuurlaud on täielikult ümber kujundatud, sellel on tume kroomitud aktsentjoon, mis rõhutab elegantselt ruumikust. Esmaklassiline kunstnahast viimistlus „hõljuval“ näidikuploki korpusel laseb kvaliteeti lausa käega katsuda. Sinine LED-salongivalgustus* piki armatuurlauda ja keskkonsoolis lisab salongi elegantsi.

* Style-mudeli põhivarustuses.

Täiesti uus 10,25-tolline teabe- ja meelelahutussüsteem*

Uus puutetundlik ekraan on parandanud kliendi kasutamisvõimalusi: laia ekraani saab jagada ning sinna kuvada erinevat teavet, näiteks sõiduinfot, kompassi, muusikat jne. LIVE-teenused pakuvad sulle reaalajas ilmateavet, POI-sid, kaasas on ka Hyundai edasimüüjate otsing, ning kiiruskaamerate kuva.

* Valikuline lisavarustus.

 

Kõrgtehnoloogiline AC juhtseade

Keskkonsool on täiesti ümber kujundatud ning saanud kõrgtehnoloogilised uuendused. Nupukas puutetundlik kliimaseadme juhtpaneel rõhutab viimistletut ilmet.

Duaalrežiim virtuaalsele näidikuplokile

Täiesti uus digitaalne näidikuplokk koosneb kõrglahutusega 7-tollisest LCD-ekraanist* ja kahest ümmargusest meeleoluvalgustist. Ekraani stiil ja värv muutuvad sõltuvalt juhtimisrežiimi valikust: ECO või SPORT. Suur värviekraan näitab arvukaid sõitu puudutavaid andmeid, sh kiirust, kütusekulu ja hübriidsüsteemi energiavoolu ning aku laetuse olekut.

* Style-mudelil põhivarustuses.

 

Infinity premium helisüsteem

Unustamatu viis kogeda oma lemmikmuusikat. Infinity premium helisüsteem* ühendab kõrgetasemelise kõlaritehnoloogia ja disaini, et muuta iga sõit unustamatuks elamuseks.

* Valikuline lisavarustus. Saadaval ainult koos navigeerimissüsteemiga.

 

JÕUDLUS


VÕIMEKA PISTIKHÜBRIIDI JÕUDLUS

Uus IONIQ pistikhübriid ühendab 44,5 kW akutoitel elektrimootori koos spetsiaalselt kalibreeritud otsesissepritsega bensiinimootoriga, andes sulle keskmiseks väljundvõimsuseks 141 hj ja pöördemomendiks 264 Nm. Lisa sujuva üleminekuga DCT-automaatkäigukast ja kerge, tugev kerestruktuur sellele dünaamilisele segule ning saad äärmiselt põneva sõidukogemuse.

Bensiinimootor

Spetsiaalselt kalibreeritud 1,6 l GDI sisepõlemismootor pakub 105 hj koos oma klassi juhtival tasemel energiatõhususega.

 

6-käiguline topeltsiduriga DCT-automaatkäigukast

See töötab kahe siduriga: üks on mõeldud paaritutele käikudele ning teisega juhitakse paarisarvulisi käike, mis annab kiirema reaktsiooni ja dünaamilisema üldise kogemuse.

Elektrimootor

Naudi elektrilist kiirendust. 43,5 hj elektrimootor pakub kõrget pöördemomenti ja tõhusust. Kohaltvõtul tähendab see võimast kiirendust. 

 

Liitiumioon-polümeeraku

Võimsa 1,56 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemiskarakteristikud suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka regeneratiivpidurdamisest tuleneva energia regenereerimist ja salvestamist. Kuna aku on paigaldatud istmete alla, on KONA pistikhübriid saanud erakordselt madala raskuskeskme. See suurendab oluliselt agiilsust ja muudab sõitmise palju toredamaks.

Energiavoog

Uus IONIQ pistikhübriid sõidab elektrirežiimil oma aku puhta elektriga. Või siis hübriidina, vahetades sõltuvalt sõiduolukorrast sujuvalt bensiini- ja elektrimootori vahel. Regeneratiivpidurdamissüsteem laeb akut, kasutades elektrimootorit auto aeglustamiseks. Akus salvestatud energia toidab elektrimootorit, aitamaks kiirendamisel, mäest üles sõitmisel ja aeglaselt sõitmisel.

Kaks sõidurežiimi: ECO ja Sport

Duaalrežiimiga virtuaalse näidikuploki stiil ja värv muutuvad sõltuvalt sõidurežiimi valikust. Sportrežiimis muutub DCT-automaatkäigukasti käiguvahetusmuster dünaamilisemaks, lastes pöörded kõrgemale ja hoides kauem madalaid käike, et käikude hilisem ülesvahetamine pakuks vahetult kaasavamat sõidustiili. Roolivõimendi tunnetus muutub samuti – suurem takistus pakub raskemat ja sportlikumat tunnet. ECO režiim on suunatud tõhususele tänu kiirematele käiguvahetustele ja kergemini keeratavale roolile.

 

Käiguvahetuslabad roolil

IONIQ Plug-in on varustatud roolile paigaldatud käiguvahetuslabadega, millel on topeltfunktsioon. Sportrežiimis annavad need võimaluse käike manuaalselt vahetada, saamaks dünaamilisema sõiduelamuse osaliseks. Režiimil ECO kontrollivad need kohandatava regeneratiivpidurdamise taset ja võimaldavad sul valida, kui tugevalt elektrimootor autot aeglustab, kui võtad jala gaasipedaalilt maha.

Kütuse säästmine ja heitkoguste vähendamine: ECO juhtimise abisüsteem

Uue IONIQ Plug-in’i suurepärast kütusetõhusust ja madalat CO2 emissioonitaset toetab ECO juhtimise abisüsteem (ECO-DAS). Kui marsruut sisestatakse navigatsioonisüsteemi, hakkab prognoosiv energiahaldussüsteem seda analüüsima. Mootori aku- ja kütusevõimsuse optimaalse kombinatsiooni leidmiseks rakendab süsteem ka topograafilisi andmeid. Kui saabumas on aeglustamist nõudev sõiduolukord, näiteks kurv või kiirteelt mahasõit, teavitab Coasting Guide funktsioon sellest juhti. Sümbol armatuurlaual ja helisignaal annavad märku, et ta võtaks jala gaasipedaalilt ära, ja nii saab kütusekulu veelgi vähendada.

Kohandatav regeneratiivpidurdamine

Kohandatav regeneratiivpidurdamine laeb akut, kasutades auto aeglustamiseks elektrimootorit. Võid lihtsalt valida regeneratiivpidurdamise rooli taga asuvate käiguvahetuslabade abil. Valida saab nelja taseme vahel: igaühel neist on erinev aeglustus- ja laadimistugevus. Mida kõrgem on tase, seda tugevamalt auto aeglustab, kui jala gaasipedaalilt maha võtad.

LAADIMINE


PISTIKHÜBRIIDI PAINDLIK LAADIMINE

IONIQ pistikhübriidiga on sul laadimiseks mitu erinevat võimalust – sealhulgas üldse mitte laadimine. Kui oled kodu vooluvõrgus, saad laadimise seadistada läbi puutetundliku ekraani vähenõudlikele aegadele, mis tasud on väiksemad.

Sõltuvalt kodusest võrguühendusest või avaliku laadija tüübist annab IONIQ pistikhübriid sulle mitmeid erinevaid laadimisvõimalusi. Kodusest vahelduvvooluga (AC) laadimisseadmest laadides võtab aku täis laadimine aega 2 tundi ja 15 minutit.

Samuti saad juhtpuldiga laadimiskaabli (ICCB-kaabel) abil ühenduda tavalise majapidamise pistikupesaga. IONIQ pistikhübriid on varustatud 3,3 kW pardalaadijaga, mis muudab seinakontakti vahelduvvoolu sõiduki akut laadivaks alalisvooluks.
* Võta ühendust oma Hyundai edasimüüjaga, et leida oma tingimustele kõige paremini sobiv kodune laadimisseadme lahendus.

OHUTUS


Hyundai SmartSense

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub uus IONIQ Plug-in kõige värskemaid aktiivse turvalisuse tehnoloogiaid – loodud sinu turvalisuse ja meelerahu heaks. Hyundai IONIQ on ametlikult säilitanud oma kokkupõrketurvalisuse viietärnihinnangut sõltumatult uuringuasutuselt Euro NCAP.

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go* süsteemiga lisab ohutust ja vähendab stressi, hoides ees liikuva sõidukiga eelnevalt kindlaks määratud pikivahet. Selleks vähendab süsteem automaatselt sõidukiirust või kiirendab uuesti valitud püsikiiruseni – täpselt nii, nagu liiklussituatsioon nõuab. Süsteem hoiab soovitud pikivahet ka katkendlikus liiklusvoos: see seiskab peatumisel mootori ja taaskäivitab selle, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud ning juht kergelt gaasipedaali puudutab.

* Style-mudelil põhivarustuses.

Laupkokkupõrke vältimise abi koos jalakäija ja jalgratturi tuvastusega

See uuenduslik aktiivse turvalisuse süsteem hoiatab juhti hädaolukorra eest ning vajadusel pidurdab automaatselt. Auto eesmist kaamerat ja radarandurit kasutav süsteem töötab kolmeastmelisena. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab; algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga, et kokkupõrget ära hoida või kahjusid vähendada. Süsteem on aktiivne 8 km/h või kiirematel kiirustel ja tajub sõidukeid, jalakäijaid ning jalgrattureid.

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uuel IONIQ Plugin'il on sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 150 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.
* Osa valikulisest Safety-paketist, saadaval Style-mudelile.

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise abisüsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks esiosas paiknevat kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

Pimenurga kokkupõrkehoiatussüsteem

Radarit kasutav pimenurga kokkupõrkehoiatussüsteem* jälgib tagumisi nurki ning kui tuvastab teise sõiduki, kuvab visuaalse hoiatuse küljepeeglile. Kui juht lülitab sel hetkel sisse suunatule, kostab hoiatussignaal.
* Valikuline lisavarustus.

Tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem

Kasutades tagumist nurgaradarit, vähendab tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem (RCCW)* kitsastes oludes ja halva nähtavusega tagurdamisel kokkupõrke ohtu läheneva sõidukiga. Skaneerides radariga 180-kraadist ala sõiduki taga, hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga.
* Osa valikulisest Safety-paketist.

 

Piirkiiruse teavitusfunktsioon

Piirkiiruse teavitusfunktsioon* leiab esikaamera ja navigatsioonisüsteemi teabe järgi üles teel olevad piirkiirust näitavad märgid ning kuvab reaalajas lubatud kiirust ja möödasõitu keelavad märgid. Teave kuvatakse nii navigatsioonisüsteemi ekraanil kui ka näidikuplokil.
* Valikuline lisavarustus, saadaval ainult navigeerimissüsteemiga.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

MUGAVUS


NUTIKAS, MUGAV JA ÜHENDATUD

Naudi suurepärast veatut ühenduvust ning uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks. Uus IONIQ pistikhübriid pakub suurt valikut nutikaid funktsioone ja abisüsteeme, mis muudavad sõidu mugavamaks kõigile autosviibijatele.

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine*

Lae oma nutitelefoni lihtsal viisil. Mugavalt keskkonsoolil käigukangi ees asuv juhtmevaba laadimisalus võimaldab Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.
* Comfort-mudelil lisavarustuses, Style-mudelil põhivarustuses.

 

Juhtimise tahavaatemonitor

Tahavaatepeegliga võimaldatav nähtavus on vahetevahel piiratud. Tagaistmel istujad võivad vaadet varjata, tehes juhi jaoks keeruliseks nende taga asuva tee nägemise. Kaamera pakub selget videot sellest, mis auto taga toimub, pakkudes seeläbi turvalisemat ja mugavamat sõidukogemust.

eCall parema turvalisuse jaoks

IONIQ Plug-in kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse, kus turvapadjad rakenduvad. Samuti saad 24/7, 365 päeva aastas vajutada SOS-nuppu hädaolukorras abi hankimiseks.

Piiramatu meelerahu

Meelerahu kuulub selle auto põhivarustusse, sest IONIQ Plug-in saab kaasa sama ulatusliku garantii nagu kõik teisedki Hyundai sõiduautod, ning lisaks veel pikendatud garantii oma kõrgepingeakude pakile.

Garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka IONIQ Plug-in valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid. Lisaks sellele on IONIQ pistikhübriidi ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem.

ENAMLEVINUD KÜSIMUSED HÜBRIID- JA ELEKTRIAUTODE KOHTA

Kõik pildid on illustratiivsed.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon