Kuupäev:Märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto-Bon AC AS Privaatsustingimustele.

VÄLIMUS SISERUUM JÕUDLUS ELEKTRIAUTO LAADIMINE OHUTUS MUGAVUS

 

KIIRLAADIMINE. KAUAKESTEV SÕITMINE.

Ära peatu enam kunagi bensiini tankimiseks. Väljalase on täiesti heitmevaba, kuid vapustavat sõiduelamust pakkuv uus IONIQ Electric võimaldab sul läbida ühe laadimisega täielikult elektritoitel 412 km.* Veelgi enam, selle uus liitiumioon-polümeeraku vajab 80% laadimiseks vähem kui tund aega, kasutades 50 kW alalisvooluga (DC) kiirlaadimisjaama. Electric ootab sind. Tulevik ootab sind.
* Sõiduvahemik vastavalt WLTP sõidutsüklile. Sõiduvahemik võib varieeruda sõltuvalt teetingimustest, sinu sõidustiilist ja temperatuurist.

 

 

Bluelink®-i ühendatud autoteenused

IONIQ Electric on nüüd saadaval Bluelinki rakendusega*, seega võid kaugjuhtimise teel lukustada uksed, kontrollida aku laetust või soojendada külmal talvel salongi enne sõidu alustamist. 10,25-tollise* suure ekraaniga navigatsioonisüsteemiga on kaasas tasuta viieaastane Hyundai Live-teenuste kasutamine.
* Saadaval ainult koos Navi-paketiga

Rohkem infot Bluelinki kohta

 

VÄLIMUS


DISAINITUD ILUSAKS – PROJEKTEERITUD TÕHUSAKS

IONIQu elegantset välimust on hoolikalt optimeeritud, et saavutada väikseim võimalik kütusekulu. IONIQ on turul üks aerodünaamilisematest autodest, mille õhutakistustegur on vaid 0,24. Kui sile siluett loob dünaamilise välisilme, siis kvaliteetne kere alumine osa tagab ülima ohutuse ja tõhususe kergekaalulise alumiiniumi ja täiustatud ülitugeva terase innovaatilise kasutamisega.

Täiustatud valgustidisain parema aerodünaamika tagamiseks

Esivõre taga olevad arvuti juhitavad aktiivsed õhuklapid avanevad ja sulguvad aerodünaamika optimeerimiseks automaatselt.
Tänu LED-esituledele* ja LED-päevatuledele on uuel IONIQ Electricul silmatorkav uus valgussignatuur. Need on oskuslikult paigutatud antratsiitvärvi rataste ja õhukardina külgmiste õhusissevõtukohtade kõrvale, mis on mõeldud õhuvoolu optimeerimiseks rataste kohal ning küljel, tagamaks parema aerodünaamika.
* LED-esituled on Style-mudelil põhivarustuses, Comfort-mudelitel koos LED-paketiga lisavarustuses.

IONIQ Electricu stiilseid 16-tolliseid valuvelgi on optimeeritud, et võimaldada nii palju takistusteta õhuvoolu üle rattapinna kui võimalik. See tagab märkimisväärse kütusesäästu ja suurepärase sõiduvahemiku.

Tagumist põrkerauda ning keskpaneeli ja madalamale toodud iluliistu on uuendatud antratsiitvärviga. Lisaks rakendati uut valgussignatuuri disaini ka tagaosas. Kombineeritud LED-tagatulede* moodsam disain loob päeval ja ööselgi dünaamilisemat ilmet.
* Tagumised LED-kombineeritud tuled on Style-mudeli põhivarustuses.

SISERUUM


RUUMIKAS JA INTELLIGENTNE SALONG

Uue IONIQ Electricu ümberkujundatud salongi disain on puhas ja liigsete elementideta. Naudi viieistmelise sedaani uusi funktsionaalsuseid koos kompromissitu mugavuse ja ühenduvusega. Salongi loomisel kasutati laias valikus keskkonnasõbralikke plastikuid ja loodusmaterjale, k.a orgaanilist suhkruroogu ja vulkaanilisi kivimeid.

Vali oma lemmik

IONIQ Electricu mugavad istmed on saadaval kolme salongivalikuga. Hall salong (Electric Shadow), kahevärviline hall salong (Shale Grey) ja must salong (Fossil Grey) on saadaval stiilse augustatud mustriga naturaalsest nahast teostusega. Standardmudelil on must salong kootud kangast istmetega. Naudi luksuslikku mugavust, mis on saadaval 8 viisil seadistatava elektriliselt reguleeritava juhiistmega, millel on kahesuunaline alaseljatugi*. Kütte ja ventilatsiooniga** versioon on samuti saadaval. 60:40 allaklapitavad tagaistmed kuuluvad põhivarustusse, saadaval on ka tagaistmete soojendus. Valikuline integreeritud asendimäluga juhiiste* salvestab sinu ja veel ühe juhi soovid istme ja peeglite asendite jaoks.
* 8-suunaliselt seadistatav elektriliselt reguleeritav juhiiste kahesuunalise alaseljatoe ja juhiistme mäluga on Style-mudeli põhivarustuses.
** Ventileeritavad nahast istmed on Style-mudelil valikvarustuses.

Armatuurlaud

Armatuurlaud on täielikult ümber kujundatud, sellel on tume kroomitud aktsentjoon, mis rõhutab elegantselt ruumikust. Esmaklassiline kunstnahast viimistlus „hõljuval“ näidikuploki korpusel laseb kvaliteeti lausa käega katsuda. Sinine LED-salongivalgustus* piki armatuurlauda ja keskkonsoolis lisab salongi elegantsi.
* Style-mudeli põhivarustuses.

Täiesti uus 10,25-tolline teabe- ja meelelahutussüsteem*

Uus puutetundlik ekraan on parandanud kliendi kasutamisvõimalusi: laia ekraani saab jagada ning sinna kuvada erinevat teavet, näiteks sõiduinfot, kompassi, muusikat jne. LIVE-teenused pakuvad Sulle reaalajas ilmateavet, POI-sid, kaasas on ka Hyundai edasimüüjate otsing – ning kiiruskaamerate kuva.

* Valikuline lisavarustus.

 

Kõrgtehnoloogiline AC juhtseade

Keskkonsool on täiesti ümber kujundatud ning saanud kõrgtehnoloogilised uuendused. Nupukas puutetundlik kliimaseadme juhtpaneel rõhutab viimistletud ilmet.

 

Duaalrežiim virtuaalsele näidikuplokile

Täiesti uus digitaalne näidikuplokk koosneb kõrglahutusega 7-tollisest LCD-ekraanist ja kahest ümmargusest meeleoluvalgustist. Ekraani stiil ja värv muutuvad sõltuvalt juhtimisrežiimi valikust. Suur värviekraan näitab arvukaid sõitu puudutavaid andmeid, sh kiirust, kütusekulu ja hübriidsüsteemi energiavoolu ning aku laetuse olekut.

* Style-mudelil põhivarustuses.

 

Infinity premium helisüsteem

Unustamatu viis kogeda oma lemmikmuusikat. Infinity premium helisüsteem* ühendab kõrgetasemelise kõlaritehnoloogia ja disaini, et muuta iga sõit unustamatuks elamuseks.

* Valikuline lisavarustus. Saadaval ainult koos navigeerimissüsteemiga.

JÕUDLUS


ÄRA PEATU ENAM KUNAGI KÜTUSE TANKIMISEKS

Iseloomuliku ja täiustatud elektrilise jõuülekandesüsteemi ning võimsa akuga uus IONIQ Electric tagab sulle 412 km sõiduulatuse linnas täiesti heitmevabalt.* 100 kW suurepärase pöördemomendiga elektrimootorit varustab nüüd täiustatud ja tõhus 38,3 kWh liitiumioon-polümeeraku. IONIQ Electricu laadija, mis oli enne 6,6 kW, on nüüd oluliselt võimsam ehk 7,2 kW.
* Sõiduulatus WLTP-põhisel mõõtmisel, kombineeritud sõiduulatus on 311 km. Sõiduulatus võib varieeruda sõltuvalt teetingimustest, sinu sõidustiilist ja temperatuurist.
Pilt on vaid illustreeriv, katuseluuk ei ole saadaval.

Elektrimootor

Võimas 100 kW (136 hj) elektrimootor võimaldab käivitamisel suurimat pöördemomenti 295 Nm, et saavutada muljetavaldav kiirendus iseäranis väikestel kiirustel.

 

 

Liitiumioon-polümeeraku

Täiustatud 38,3 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemiskarakteristikud suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka regeneratiivpidurdamisest tuleneva energia salvestamist.
 

Aku küttesüsteem

Kui temperatuur väljas on madal, soojendab sisseehitatud küttesüsteem kõrgepingeakut, et nii aku laadimisvõimsus kui ka sõiduulatus oleksid maksimaalsed.


 

 

Elektroonilised käiguvahetuslülitid

IONIQ Electricul saad valida sõidu-, neutraal-, tagurdamis- ja parkimiskäigu vahel, kasutades mugavalt paigutatud nuppe konsooli keskel. Samuti on siin elektriline seisupidur. See vabastab keskkonsooli juures ruumi kahele topsihoidikule ja praktilisele juhtmevabale Qi-suutlikkusega nutitelefonide laadimiskohale.

Nutikas regeneratiivpidurdamine

Varustatuna tipptasemel tehnoloogiaga intelligentseks sõitmiseks laeb IONIQ Electricu regeneratiivne pidurdussüsteem sõidu ajal akut, kasutades sõiduki aeglustamiseks elektrimootorit. Lisaks kasutab Smart regeneratiivne pidurdussüsteem parda radariandureid, et regeneratiivpidurdamise taset automaatselt juhtida, reageerimaks ees olevale liiklusele ja aeglustades vastavalt sellele auto kiirust.

Käiguvahetuslabad roolil

Sõiduulatust on võimalik suurendada, reguleerides regeneratiivpidurdamise taset roolirattal asuvate lülituslabadega. Neli taset: igaühel neist on erinev aeglustus- ja laadimistugevus. Tõmmake vasakpoolset lülituslaba ja hoidke seda, et aktiveerida maksimaalse tugevusega regeneratiivpidurdamine. Autot on võimalik sel moel sõltuvalt liiklussituatsioonist peatada ilma tavapärast pidurit kasutamata. Selles režiimis on laadimistugevus kõige suurem.

 

Kolm sõidurežiimi

IONIQ Electric võimaldab sul nupule vajutusega valida kolme sõidurežiimi vahel. COMFORT sõidurežiim tagab suurepärase tasakaalu tõhususe ja võimsuse vahel, ECO-režiim suurendab energiatõhusust ja SPORT-režiim lisab mootorile täiendava 30 Nm jõumomendi, et saavutada äkiliseks kiirenduseks 295 Nm jõumoment. Duaalrežiimiga virtuaalse näidikuploki stiil ja värv muutuvad sõltuvalt sõidurežiimi valikust.

ELEKTRIAUTO LAADIMINE


LAADIMINE

Sõltuvalt sinu kodusest võrguühendusest või kasutatava kiirlaadimisjaama tüübist pakub IONIQ Electric teile erinevate kaablikomplektide ja pistikute paindlikku valikut mitmesugusteks laadimisvõimalusteks.

Kiirlaadimine

Soovid maanteel sõites laadida? Pole probleemi – Hyundai LIVE-teenused juhatab Sind tee peale jäävate EV laadimisjaamade juurde! Kõige kiirema laadimisvõimalusena saab IONIQ Electricut laadida alalisvoolu (DC) kiirlaadimisjaamades. 50 kW jaamas kulub aku 80% tasemele laadimiseks ainult 57 minutit.

 

Seadistatav laadimine

IONIQ Electricu uudne aku juhtimissüsteem annab sulle täieliku kontrolli. Kohanda laadimisajad vastavaks oma vajadustele ja rahalistele võimalustele. Kasuta laadimisaja reserveerimise funktsiooni, et programmeerida laadimisaja algus- ja lõppaeg, võttes maksimumi öise soodsa energia hindadest ja kasutades hommikul täielikult laetud akut.

Tavalaadimine

Saadaval on ka spetsiaalne kodune laadimisseade, mille saab statsionaarselt kohale kinnitada või kasutada liigutatava laadijana. Seadme sees on kodusest vooluvõrgust sõltumatu kaitsmega juhtplokk. IONIQ Electric on varustatud 7,2 kW autosisese laadijaga, mis muudab seinakontakti vahelduvvoolu sõiduki akut laadivaks alalisvooluks. Et kasutada IONIQ 7,2 kW autosisese laadija kogu potentsiaali, saad sa kasutada 22 kW 3-faasilist vahelduvvoolu seadet. Seadista laadimisaeg täiustatud akuhaldamise süsteemiga, mis aitab leida parima laadimisaja sinu eelarve mõttes.
Vahelduvvoolu laadimisjaamades on võimalik kasutada laadimiskaablit, mis lubab sul sisestada pistikuavalike vahelduvvoolu laadimispunktide pistikupesadesse. Sõltuvalt teenusepakkujast võib avalikul vahelduvvoolu-laadimisjaamal olla erinevaid pistikupesasid.
Kui soovid koju või kontorisse spetsiaalset kodust laadimisseadet või vajad laadimiskaablit avalike laadimispunktide jaoks, võta ühendust Hyundai edasimüüjaga.

OHUTUS


Hyundai SmartSense

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub uus IONIQ Electric kõige värskemaid aktiivse turvalisuse tehnoloogiaid – loodud sinu turvalisuse ja meelerahu heaks. Hyundai IONIQ on ametlikult säilitanud oma kokkupõrketurvalisuse viietärnihinnangut sõltumatult uuringuasutuselt Euro NCAP.

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go* süsteemiga lisab ohutust ja vähendab stressi, hoides ees liikuva sõidukiga eelnevalt kindlaks määratud pikivahet. Selleks vähendab süsteem automaatselt sõidukiirust või kiirendab uuesti valitud püsikiiruseni – täpselt nii, nagu liiklussituatsioon nõuab. Süsteem hoiab soovitud pikivahet ka katkendlikus liiklusvoos: see seiskab peatumisel mootori ja taaskäivitab selle, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud ning juht kergelt gaasipedaali puudutab.

* Style-mudelil põhivarustuses.

Laupkokkupõrke vältimise abi koos jalakäija ja jalgratturi tuvastusega

See uuenduslik aktiivse turvalisuse süsteem hoiatab juhti hädaolukorra eest ning vajadusel pidurdab automaatselt. Auto eesmist kaamerat ja radarandurit kasutav süsteem töötab kolmeastmelisena. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab; algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga, et kokkupõrget ära hoida või kahjusid vähendada. Süsteem on aktiivne 8 km/h või kiirematel kiirustel ja tajub sõidukeid, jalakäijaid ning jalgrattureid.

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uuel IONIQ Electricul on sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 150 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.
* Osa valikulisest Safety-paketist, saadaval Style-mudelile.

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise abisüsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks esiosas paiknevat kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

Pimenurga kokkupõrkehoiatussüsteem

Radarit kasutav pimenurga kokkupõrkehoiatussüsteem* jälgib tagumisi nurki ning kui tuvastab teise sõiduki, kuvab visuaalse hoiatuse küljepeeglile. Kui juht lülitab sel hetkel sisse suunatule, kostab hoiatussignaal.
* Valikuline lisavarustus.

Tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem

Kasutades tagumist nurgaradarit, vähendab tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem (RCCW)* kitsastes oludes ja halva nähtavusega tagurdamisel kokkupõrke ohtu läheneva sõidukiga. Skaneerides radariga 180-kraadist ala sõiduki taga, hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga.
* Osa valikulisest Safety-paketist.

 

Piirkiiruse teavitusfunktsioon

Piirkiiruse teavitusfunktsioon* leiab esikaamera ja navigatsioonisüsteemi teabe järgi üles teel olevad piirkiirust näitavad märgid ning kuvab reaalajas lubatud kiirust ja möödasõitu keelavad märgid. Teave kuvatakse nii navigatsioonisüsteemi ekraanil kui ka näidikuplokil.
* Valikuline lisavarustus, saadaval ainult navigeerimissüsteemiga.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

MUGAVUS


NUTIKAS, MUGAV JA ÜHENDATUD

Naudi suurepärast veatut ühenduvust ning uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks. Looduna, et teha iga teekond heaks, pakub uus IONIQ Electric suurt valikut nutikaid funktsioone ja abisüsteeme, mis muudavad sõidu mugavamaks kõigile autosviibijatele.

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine*

Lae oma nutitelefoni lihtsal viisil. Mugavalt keskkonsoolil käigukangi ees asuv juhtmevaba laadimisalus võimaldab Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.
* Comfort-mudelil lisavarustuses, Style-mudelil põhivarustuses.

 

Juhtimise tahavaatemonitor

Tahavaatepeegliga võimaldatav nähtavus on vahetevahel piiratud. Tagaistmel istujad võivad vaadet varjata, tehes juhi jaoks keeruliseks nende taga asuva tee nägemise. Kaamera pakub selget videot sellest, mis auto taga toimub, pakkudes seeläbi turvalisemat ja mugavamat sõidukogemust.

eCall parema turvalisuse jaoks

IONIQ Electric kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse, kus turvapadjad rakenduvad. Samuti saad 24/7, 365 päeva aastas vajutada SOS-nuppu hädaolukorras abi hankimiseks.

Piiramatu meelerahu

Meelerahu kuulub selle auto põhivarustusse, sest IONIQ Electric saab kaasa sama ulatusliku garantii nagu kõik teisedki Hyundai sõiduautod, ning lisaks veel pikendatud garantii oma kõrgepingeakude pakile.

Garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka IONIQ Hybrid valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid. Lisaks sellele on IONIQ hübriidi ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem.

ENAMLEVINUD KÜSIMUSED HÜBRIID- JA ELEKTRIAUTODE KOHTA


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon