KONA Electric

Erihind: 40 990 €

Tavahind 46 990 € (allahindlus 6000 €)

„Style Limited Edition 20“ on 64 kWh akuga mudel, mis pakub 10,25-tollist värvilist puuteekraani ja Supervisioni näidikuplokki, navigatsioonisüsteemi ja KRELLi Premium-helisüsteemi. Bluelink®-i telemaatikasüsteem võimaldab kasutada kaugjuhitavat kliimaseadet ja programmeeritava laadimise võimalusi.

Sellel mudelil on intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga, esikokkupõrke vältimise abisüsteem (sõiduki, jalakäija ja jalgratturi tuvastamisega), pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem ja tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem, mitmetahulise reflektoriga LED-esituled ja kaugtulede automaatlülituse süsteem, tark võtmepult kaugkäivitusega, roolisoojendus, tagurduskaamera dünaamilise parkimisjuhendiga, sõiduraja jälgimise abisüsteem, telefoni juhtmevaba laadija, mitme nutiseadme üheaegselt ühendamise võimalusega Multi Bluetooth, eCall jpm.

Saadaval on 4 kerevärvi: Phantom Black, Polar White, Shimmering Silver ja Sunset Red.

„Style Limited Edition 20“ – piiratud kogus kampaaniaautosid! Pakkumine kehtib kuni autosid jätkub. Autod on uued, esmase registreerimisega Eestis 31.12.2020.

 

Uus KONA Electric on kohal

Tulevik on kohal uue KONA Electricu näol. KONA Electricu välimus on uuenenud, muutes ta teedel veelgi äratuntavamaks. Enamgi veel, selle uhkuseks on 484 km sõiduulatus* ühe laadimisega ning rohkelt turva-, ühenduvus- ja mugavusvarustust, mis aitavad sul oma tulevikust parima kätte saada.
* Suurim sõiduulatus 484 km vastavalt kergsõidukite ülemaailmsele ühtlustatud katsemenetlusele WLTP kehtib 64 kWh akuga mudeli kohta. Sõiduulatus võib varieeruda sõltuvalt teetingimustest, sinu sõidustiilist ja temperatuurist.

 

Voolujooneliselt vormitud linnamaasturi stiil

Uue KONA Electricu ainulaadset äratuntavat disaini on muudetud veelgi voolujoonelisemaks ja sportlikumaks, siiski säilitades talle omase seiklusliku linnamaasturi elegantsi. Eksklusiivsete 17-tolliste valuvelgede loomisel on silmas peetud aerodünaamikat, kombineerides seda osavalt ökonoomsuse ja stiiliga.

Bluelink®-i ühendatud autoteenused

KONA Electric on nüüd saadaval Bluelinki rakendusega, seega võid kaugjuhtimise teel lukustada uksed, kontrollida aku laetust või soojendada külmal talvel salongi enne sõidu alustamist.

Suur võimsus. Suurepärane sõiduulatus. Vapustav kiirendus

Välkkiire paigaltvõtuga tänu 395 Nm pöördemomendile, mille annab täiselektriline jõuülekandesüsteem, kiirendab see sportlik linnamaastur 0–100 km/h vaid 7,9 sekundiga.

Saadaval kahe jõuülekandesüsteemiga: 39,2 kWh akuga (sõiduulatus 305 km**) või 64 kWh akuga (sõiduulatus 484 km**).
** Suurim sõiduulatus 39,2 kWh akuga 305 km vastavalt kergsõidukite ülemaailmsele ühtlustatud katsemenetlusele WLTP. Suurim sõiduulatus 64 kWh akuga 484 km vastavalt kergsõidukite ülemaailmsele ühtlustatud katsemenetlusele WLTP. Sõiduulatus võib varieeruda sõltuvalt teetingimustest, sinu sõidustiilist ja temperatuurist.

Liitiumioon-polümeeraku

KONA Electricu liitiumioon-polümeerakul on väiksem mälutundlikkus ja suurepärane laadimistõhusus võrreldes tavaliste akudega.
 

Elektrimootor

64 kWh aku on ühendatud elektrimootoriga, mille võimsuseks on 204 hj (150 kW). 39,2 kWh akuga auto elektrimootori võimsuseks on 136 hj (100 kW).
 


Nutikas tehnoloogia intelligentseks sõitmiseks

Suurenda KONA Electricuga sõites oma sõiduulatust, kasutades regeneratiivpidurdamist, mis laeb akusid, kui elektrimootor sõidukit aeglustab.

 


Kohandatav regeneratiivpidurdamine

Pidurdamine on optimeeritud nii, et saada kätte regeneratiivpidurdamisel tekkiv energia ja salvestada see, suurendades KONA Electricu akude laetust. Regeneratiivpidurdamise tugevust saad ise valida rooli taga asuvate käiguvahetuslabade abil.
 


Ühe laba režiim

Käiguvahetuslabade abil on võimalik autot ka tugevalt pidurdada. Selleks tuleb tõmmata vasakpoolne laba üles ja hoida üleval. Sellisel moel on võimalik pidurdada täieliku seismajäämiseni ilma piduripedaali kasutamata.
 


Nutikas regeneratiivpidurdamine

Nutikas regeneratiivpidurdamise süsteem kontrollib radarandurit kasutades automaatselt regeneratiivpidurdamise tugevust, sõltuvalt liiklustingimustest auto ees. Lisaks tuvastab süsteem, kas KONA Electric sõidab mäest üles või alla, ning kohandub vastavalt sellele.
 

Täiustatud turvavarustus

Hyundai SmartSense’i, meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteemiga, saad suurema meelerahu huvides enda käsutusse kõige kaasaegsemad turva- ja sõiduabisüsteemid.

Töölaua versioon